Stonz, Buty

9 liczba wyników

Stonz

Jeśli kochasz kontakt z naturą, zapewne będziesz chciał podzielić się tą pasją ze swoimi dziećmi. Zgodzisz się chyba, że nie ma niczego lepszego niż piesze wędrówki i inne przygody na łonie natury z naszymi pociechami? Twoje dzieci będą mieć piękne wspomnienia na całe życie, a przy okazji miło spędzicie czas!

Aby móc cieszyć się naturą, należy zaopatrzyć dzieci w odpowiednie zabezpieczenia i właściwe buty – w tej kwestii maluchy nie różnią się niczym od nas dorosłych. Właśnie taki cel przyświecał Lisie Will, która w 2004 roku założyła markę Stonz. Zgodnie z jej wizją obuwie tej firmy zapewnia stópkom naszych pociech bezpieczeństwo i komfort.

Co wyróżnia obuwie Stonz na tle innych butów?

Priorytetem firmy Fokus jest tworzenie bezpiecznych i wygodnych butów dla naszych dzieci. Proces produkcji opiera się na bardzo dokładnych badaniach. Doskonała wiedza ekspertów pracujących dla tej marki to podstawa każdej kolekcji.

Zespół Stonz stale opracowuje nowe koncepcje i technologie mogące zapewnić dzieciom jak najwięcej wygody i radości podczas zabaw na świeżym powietrzu oraz pieszych wycieczek. W ofercie marki znajdziemy także rękawiczki bez kciuków. Dlaczego? W wyjątkowo mroźną pogodę dzieci nie potrzebują używać swoich kciuków. Stonz ma w zanadrzu także kalosze wykonane z elastycznej, naturalnej gumy o wysokiej jakości. To marka, której zależy na radości, szczęściu i suchych stopach naszych dzieci.

Ogromna kolekcja obuwia marki Stonz

Marka Stonz dysponuje obszerną ofertą obuwia na każdą okazję i pogodę. Znajdziemy tu także ciepłe i wygodne rękawiczki. Naprawdę jest w czym wybierać:

Infant Booties – Wygodne buty dla dzieci na jesień, zimę i wiosnę.

Toddler Booties – Wygodne buty dla maluchów na jesień, zimę oraz wiosnę.

Infant Mittz – 100% wodoodporne rękawiczki, które ochronią rączki naszych dzieci przed mrozem.

Youth Mittz – 100% wodoodporne rękawiczki dla dzieci.

Rain Boots – Kalosze wykonane z 100% naturalnej gumy oraz podszywane przyjemną w dotyku bawełną.

Winter Scout Boots – Trwałe i lekkie buty zapewniające ochronę przed mrozem.

Winter Trek Boots – Lekkie buty zapewniające dobrą przyczepność na śliskich nawierzchniach, które doskonale sprawdzą się podczas pieszych wędrówek i ochronią stopy przed wyjątkowym mrozem.

Bootie Linerz – Podszewka dopasowana do wszystkich butów Staonz Booties, stanowiąca dodatkową warstwę ocieplającą.

Rain Boot Linerz – Podszewka dopasowana do kaloszy, dzięki której stopy naszych dzieci nie przemarzną pomimo deszczu.

Strona 1 z 1

liczba wyników 9
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK