Swims, Buty

62 liczba wyników

Buty Swims – wyleczą Cię z niechęci do deszczu

Po wejściu do pobliskiego sklepu obuwniczego na jednej z półek zobaczyłeś buty, które od razu wywołały Twój zachwyt. Niewiele się zastanawiając, poszedłeś z nimi w kierunku kasy i powiększyłeś swoją garderobę o nowy nabytek. Po paru minutach zaczęło padać, a buty nie okazały się być zbyt odporne na deszcz. Ech, gdybyś tylko mógł cofnąć czas – każdy z nas przynajmniej raz w życiu znalazł się w takiej sytuacji. Na szczęście jest na to rozwiązanie – para butów marki Swims.

Buty Swims – nie taki deszcz straszny, jak go malują

Założona w 2006 roku norweska marka Swims to kwintesencja skandynawskiego podejścia i stylu. Z jednej strony, podobnie jak inne norweskie firmy, charakteryzuje się ogromnym pragmatyzmem. Z drugiej zaś strony to marka oferująca typowy dla Europy północnej minimalistyczny i wysmakowany design. Sama nazwa Swims nawiązuje do zamiłowania do wody. W butach Swims nawet w najbardziej deszczowy dzień będziesz mieć ochotę na długi spacer.

Buty Swims – stylowe i wodoodporne

Obuwie wodoodporne nie musi być brzydkie i nieestetyczne. Doskonałym tego dowodem jest właśnie marka Swims. Modele Braid Loafer oraz Classics doskonale sprawdzą się na Twoich stopach, gdy na zewnątrz panuje deszczowa aura. Ciekawe kolory dodatkowo ubarwią Twój outfit.Fabio High Top doskonale dopasują się do Twoich ulubionych dżinsów. Czy zależy Ci na stylizacji, która podkreśli Twoją sylwetkę w efektowny sposób? Proponujemy jasne rurki oraz białe polo. Na pewno zrobisz na innych wrażenie!

Buty Swims – pielęgnacja

W przypadku butów gumowych marki Swims, pielęgnacja jest bardzo prosta. Wystarczy, że od czasu do czasu usuniesz zabrudzenia silikonowym sprayem. Buty materiałowe można czyścić wilgotną szmatką. W razie trudniejszych do wywabienia zabrudzeń, pranie w temperaturze 30 stopni powinno zdać egzamin.

Buty Swims online w Footway

Masz naprawdę wysokie wymagania? Jesteś niecierpliwy? Nie przepadasz za robieniem zakupów online? W takim razie zapraszamy do Footway – sklepu, gdzie system składania zamówień jest dziecinnie prosty, oferta niezwykle bogata i różnorodna, a wysyłki realizowane są w ekspresowym tempie!

Fabio
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Strona 1 z 2

liczba wyników 62
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK