Ten Points Buty Online

288 liczba wyników

Buty Ten Points - szwedzka marka obuwnicza esencją trwałości, wygody i pięknego designu

Ten Points to szwedzka marka obuwnicza, która w dalszym ciągu jest firmą rodzinną. Te piękne wysokiej jakości buty produkowane są wyłącznie w Europie, głównie w Portugalii i opierają się na szwedzkim designie. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie. W ostatnich latach Ten Points stworzył również ekologiczną linię butów ze skóry garbowanej roślinnie bez użycia chromu – to korzyść zarówno dla Ciebie, jak i dla środowiska.

Buty Ten Points - z Norrtälje na cały świat

Historia marki Ten Points rozpoczyna się w 1983 roku w Norrtälje. Pierwsza kolekcja odnosi sukces i od tego czasu Ten Points nie zaprzestaje produkcji atrakcyjnych butów opartej na cennej, obuwniczej tradycji i kładącej nacisk na jakość. Podczas produkcji stosowane są techniki zgodne z zasadami ekologii i zrównoważonego rozwoju. Rodzinna firma Ten Points rozwija się już od samego początku. Obecnie jest jedną z najbardziej znaczących marek butów w Skandynawii i wkrótce będzie zdobywać świat.

Buty Ten Points - ładne i wygodne

Buty Ten Points mają być wygodne i wykonane zgodnie z założeniami wyszukanego szwedzkiego designu, dzięki czemu ich właściciel/ka będzie mógł/mogła czuć się wyjątkowo. Realizacja tego zamysłu nie stanowi żadnego problemu dla Ten Points i dzięki połączeniu wygody, jakości oraz designu, buty tej marki z pewnością staną się Twoim ulubionym obuwiem. Oferta Ten Points jest szeroka, każdy znajdzie w niej to czego szuka – od butów sportowych i mokasynów po czółenka.

Buty Ten Points – wykonane ze skóry

Wszystkie buty Ten Points są wykonane z wysokiej jakości skóry. Właściwości różnych typów skóry mogą się od siebie różnić. Należy więc zawsze zapoznać się z zaleceniami odnośnie pielęgnacji przed założeniem butów po raz pierwszy. Impregnacja w przypadku butów skórzanych jest zawsze korzystna, ale zanim do niej przystąpisz, sprawdź czy zamówione przez Ciebie buty zostały wykonane ze skóry garbowanej roślinnie bez użycia chromu – w takim przypadku warto zainwestować w naturalny środek do impregnacji, na przykład wosk pszczeli.

Buty Ten Points online w Footway

W Footway znajdziesz ogromną ilość butów marki Ten Points dla dorosłych, dzieci, mężczyzn i kobiet – łącznie w naszej ofercie mamy około 200 modeli. Wybierz te, które podobają Ci się najbardziej, a my zapewnimy szybką dostawę poprzedzoną bezproblemowym zamówieniem. Zapraszamy na bezstresowe zakupy!

Posts about Ten Points
Z
Zanna -
Katarzyna Dybzynska, Przewodnik -
Show more posts
Alice Black
OSTATNIE PARY
Strona 1 z 5

liczba wyników 288
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK