The North Face, Buty

91 liczba wyników

Buty The North Face – synonim wysokiej jakości

Co prawda nie mieszkamy na biegunie północnym, ale nasz klimat i tak nas nie rozpieszcza. Zimy, zwłaszcza w górach, bywają mroźne i srogie. Jesienne deszcze potrafią wykończyć nawet najbardziej cierpliwych optymistów. Wielu z nas zniechęca to do odkrywania uroków natury podczas chłodniejszych miesięcy, a szkoda, bo otulone śniegiem drzewa to chyba jeden z najpiękniejszych widoków na świecie. Na szczęście jest sposób na to, aby przestać bać się zimy. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w parę butów The North Face.

Buty The North Face – stawiając czoło kaprysom natury

Amerykańska marka The North Face funkcjonuje na rynku od lat 60. ubiegłego wieku. Już od samego początku działalności, firma skupiała się na produkcji obuwia i ubrań przeznaczonych do wspinaczki i wędrówek. Dzięki wysokiej jakości materiałom, buty marki The North Face świetnie sprawdzą się nie tylko na szlaku. To także doskonali towarzysze w drodze do pracy. Znakomicie prezentują się w połączeniu z dżinsami oraz ulubionym swetrem. Grubsza koszula w kratę również stworzy ciekawy outfit.Ogromnym atutem obuwia The North Face są podeszwy, które chronią przed poślizgnięciem na każdym podłożu. Para butów The North Face będzie również dobrym rozwiązaniem dla osób borykających się z nadmierną potliwością stóp. Obuwie tej marki jest wyposażone w membranę Gore-Tex® oraz siatkę mesh. To właśnie tym elementom, buty The North Face zawdzięczają wodoodporność i przewiewność.

Buty The North Face – pielęgnacja

Obuwie marki The North Face jest wyjątkowo odporne. Podeszwy przetrwają nawet najbardziej wymagające wędrówki, na membranie Gore-Tex® nie zrobi wrażenia nawet najobfitszy deszcz, a siatka mesh zapobiegnie zapoceniu stóp. Zabrudzenia znajdujące się na powierzchni butów możesz łatwo usunąć, przemywając obuwie szmatką zwilżoną letnią wodą.

Buty The North Face online w Footway

Witajcie, wędrowcy! Cieszymy się, że zawitaliście w naszych zapełnionych butami progach. Najpierw wybierzcie to, co się wam najbardziej podoba. Następnie złóżcie zamówienie (poziom trudności: 0), a na sam koniec poczekajcie krótką chwilę, a przed waszymi drzwiami pojawią się wymarzone buty!

Posts about The North Face
Bartłomiej Mazurek, Przewodnik -
Bartłomiej Mazurek, Przewodnik -
Show more posts
OSTATNIE PARY
Scend
OSTATNIE PARY
Strona 1 z 2

liczba wyników 91
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK