Tony Mora Buty Online

0 liczba wyników

Tony Mora - moda rodem z Dzikiego Zachodu

Choć czasy kowbojów już dawno minęły, ich charakterystyczny styl nigdy nie trafi do lamusa. Noszenie skórzanych kapeluszy i butów z ostrogami nie jest zbyt popularne, ale za to wysokiej jakości kozaki to element garderoby, który chyba nigdy nie wyjdzie z mody. Jeśli szukasz obuwia wykonanego zgodnie z najwyższymi rzemieślniczymi standardami, które będzie służyć Ci przez wiele lat, zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. W Footway znajdziesz wiele marek specjalizujących się w produkowaniu doskonałej jakości kozaków. Jedna z nich to Tony Mora - firma, która od wielu dekad robi prawdziwą furorę na rynku obuwniczym.

Buty Tony Mora - owoc pasji do Dzikiego Zachodu

Tony Mora, założyciel prezentowanej marki, miał w życiu dwie pasje - buty i świat Dzikiego Zachodu. Marzenie o pojedynkach na prerii, pościgach konnych i skomplikowanych intrygach zainspirowało go do stworzenia firmy specjalizującej się w produkcji obuwia odzwierciedlającej życie na Dzikim Zachodzie. Marka Tony Mora została założona na słonecznej Majorce. Do produkcji obuwia Tony Mora używa się tylko i wyłącznie materiałów najwyższej jakości, które przeszły rygorystyczną selekcję. Buty Tony Mora to produkt wyjątkowo trwały, który - przy odpowiedniej pielęgnacji - posłuży nam wiele lat. To także wyjątkowo uniwersalny rodzaj obuwia, który sprawdzi się zarówno podczas spaceru ze znajomymi, jak i na nieco bardziej formalnym spotkaniu z ważnym kontrahentem.

Buty Tony Mora - nie tylko dla kowbojów

Do czego możemy założyć tak zwane ”kowbojki”? Opcji jest naprawdę wiele. Jeśli podoba Ci się klasyczny kowbojski styl, wybierz ulubione sprane dżinsy, a całość outfitu uzupełnij skórzaną kurtką. Skórzane kozaki Tony Mora doskonale sprawdzą się też w połączeniu z kwiecistą sukienką lub przylegającymi do ciała dżinsowymi rurkami oraz nieco luźniejszą jasną koszulą. Te buty dają każdej wielbicielce mody naprawdę spore pole do popisu!

Buty Tony Mora, choć bardzo trwałe i odporne, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Najlepiej zacząć od zapoznania się z zaleceniami producenta. Warto również zaopatrzyć się w odpowiedni środek do impregnacji - nałóż go na buty jeszcze przed ich pierwszym użyciem, aby zwiększyć odporność obuwia na przenikanie wilgoci. Co zrobić, aby zapobiec pękaniu skórzanego materiału? Nieodzowna będzie dobra pasta do butów, którą powinniśmy aplikować po uprzednim przemyciu obuwia zwilżoną szmatką.

Buty Tony Mora online w Footway

Jeśli lubisz kowbojski styl, skórzane kozaki lub po prostu interesujesz się modą, z pewnością poczujesz się w Footway jak ryba w wodzie. Pamiętaj jednak o tym, że w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zawsze możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Chętnie wspomożemy Cię radą w kwestiach związanych z pielęgnacją, modą i nie tylko.

Strona 1 z 1

liczba wyników 0
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×