UGG, Buty

259 liczba wyników

Buty Ugg Australia - buty o luzackim stylu

Buty firmy Ugg Australia to symbol wyluzowanego, a zarazem aktywnego surfingowego stylu. Te buty stworzone, aby odciążać stopy surferów po całym dniu spędzonym na falach, zawojowały świat. Obecnie Ugg Australia to nie tylko klasyczne buty z koziej skóry, ale także japonki, czółenka, zimowe trapery i buty dziecięce!

Buty Ugg Australia - z Australii, Nowej Zelandii czy USA?

Najczęściej spotyka się opinie, że buty z koziej skóry znane nam jako Uggsy pochodzą z Nowej Zelandii lub Australii. Dyskusje są zażarte, wiadomo jednak, że założycielem Ugg Australia był Brian Smith, australijski surfer, który w latach 70. mieszkał na Zachodnim Wybrzeżu w USA, gdzie subkultura surfingowa była bardzo popularna.

Buty Ugg Australia z koziej skóry dla surferów zawojowały świat

Ogromną zaletą Uggsów z koziej skóry jest to, że są ciepłe, gdy na dworze jest zimno i zapewniają wystarczającą wentylację chroniącą stopy przed wilgocią i przegrzaniem, kiedy na zewnątrz panuje upał. Dlatego używa ich się przez cały rok, a noszą je przede wszystkim surferzy na całym świecie. Gdy na początku XXI wieku Uggsy stały się modne, zyskały popularność nawet w najdalszych zakątkach świata. Z kolei w dzisiejszych czasach ma je na sobie co druga osoba, którą mijasz na ulicy i której zależy na wygodnych i ładnych butach. Obecnie Uggs Australia produkuje nie tylko klasyczne buty z koziej skóry wyściełane miękką wełną, ale także wiele innych typów obuwia - od traperów zimowych po drewniaki. Atrakcyjny i luzacki styl to wspólny mianownik wszystkich butów tej firmy.

Pielęgnacja butów Ugg Australia

Aby zapewnić Uggsom odporność na wilgoć i brud, należy pamiętać o regularnej pielęgnacji, nie tylko podczas ich użytkowania. W ten sposób zapewnimy butom większą trwałość.

Buty Ugg Australia online w Footway

W Footway mamy szeroką ofertę butów firmy Ugg Australia: od robiących wrażenie koturn i japonek po zimowe trapery i klasyczne „Uggsy”. Mamy nawet przeurocze Uggsy dla najmłodszych! Po złożeniu zamówienia, które nie sprawi ci jakiegokolwiek problemu, możesz mieć pewność, że wybrane buty dotrą do ciebie w błyskawicznym tempie!

Posts about UGG
Dorota Kasza, Przewodnik -
M
Majka -
Show more posts
Kay Cho
RABAT
Nowości
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Strona 1 z 5

liczba wyników 259
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK