Viking, Buty

550 liczba wyników

Buty Viking - norweskie buty na skandynawską pogodę

Wychodząc z założenia, że „buty, które zniosą norweski klimat, zniosą wszystko”, firma Viking zawsze stawiała na obuwie odporne na ciężkie warunki pogodowe. Dzięki autorskim technologiom takim jak na przykład: Ultimate Grip Concept, BOA i ochronie termicznej w połączeniu z naturalną gumą i Gore-Texem, Viking dostarcza buty o niespotykanie wysokiej jakości. Są one przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Buty Vikng - historia marki: Norwegia i okrutny klimat.

Wszystko zaczęło się w Norwegii w 1920 roku, gdy Peter Mathias Røwde założył fabrykę gumy produkującą kalosze. W czasach norweskiego boomu gospodarczego w latach 50. i 60. ubiegłego wieku, firma Viking znacznie się rozwinęła i zyskała na popularności. Od tamtego czasu Viking stawia na niezwykle wytrzymałe, solidne oraz odporne na surowy, skandynawski klimat buty. Obecnie firma produkuje wiele różnych rodzajów obuwia od kaloszy po sandały i sprzedaje je w całej Europie. Klienci szczególnie cenią sobie ich wygodę i wodoodporność.

Buty Viking - autorskie technologie i odlotowy design

W Szwecji Viking znany jest z fenomenalnych butów dziecięcych, które są wodoodporne, ładnie wykonane, występują w wielu różnych kolorach i obejmują szeroką gamę modeli. W ofercie Viking znajdziesz również obuwie dla dorosłych, między innymi kalosze i buty trekkingowe. Viking wypracował dla swoich butów kilka autorskich technologii, między innymi system podeszw znany jako Ultimate Grip Concept, który zapewnia maksymalną przyczepność podczas chodzenia. Dodatkowo dzięki pomysłowemu systemowi BOA nie musisz męczyć się z luźnymi sznurowadłami. Jednym ruchem ręki możesz je odpowiednio zacisnąć. To szybkie i proste rozwiązanie!

Pielęgnacja butów Viking

Viking ma zawsze jasno sformułowane zalecenia dotyczące pielęgnacji butów, dzięki czemu zachowują one trwałość przez długi czas. Podstawowa zasada mówi o tym, żeby nie prać nigdy butów wykonanych z Gore-Texu w pralce. Jedynie buty dziecięce firmy Viking bez Gore-Texu można prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Do czyszczenia innych butów z Gore-Texem można użyć lekko zwilżonej szmatki. Buty należy zawsze suszyć w temperaturze pokojowej. Aby zapewnić kaloszom dłuższą trwałość, należy zawsze przechowywać je w suchym i ciemnym miejscu. Ponadto rekomendujemy każdorazowe czytanie opisu produktu oraz zaleceń odnośnie pielęgnacji butów jeszcze przed ich użyciem.

Buty Viking online w Footway

W Footway znajdziesz ponad 200 modeli firmy Viking, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Złóżenie zamówienia za pośrednictwem naszej przystępnej strony to łatwizna, a czas oczekiwania na wymarzone buty nie przerazi nawet najbardziej niecierpliwych!

Posts about Viking
A
Anonym -
Aneta Bak-Ford, Przewodnik -
Show more posts
Noble Red
OSTATNIE PARY
Strona 1 z 10

liczba wyników 550
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK