Vincent, Buty

59 liczba wyników

Vincent – buty stworzone z dziecięcą fantazją

My dorośli mamy czego pozazdrościć dzieciom. Nasza wyobraźnia jest znacznie uboższa, jesteśmy o wiele bardziej wybredni i znacznie trudniej nam cieszyć się z małych rzeczy. Na szczęście wszystkiego tego można nauczyć się na nowo. Doskonałym tego przykładem są założyciele marki Vincent, którzy tworzą buty odzwierciedlające bogatą wyobraźnię naszych maluchów. W obuwiu tej marki żadna pogoda nie zniechęci naszego dziecka do wyjścia na dwór. Jeśli Twoja pociecha ma wyjątkowo bujną wyobraźnię i artystyczną duszę, buty Vincent będą doskonałym prezentem. Ale uważaj – możesz mieć poważne problemy z nakłonieniem Twojej latorośli do zdjęcia tych fantazyjnych butów!

Vincent – marka łącząca zabawę z funkcjonalnością

Szwedzka marka Vincent już dawno przekroczyła granice Skandynawii i szturmem podbija międzynarodowy rynek. Jej historia sięga narodzin pewnego małego chłopca o imieniu Vincent. Jego wujek, Thomas Elbaum postanowił kupić mu praktyczne i kolorowe buty, które uczciłyby przyjście malucha na świat. Niestety sklepy obuwnicze nie miały zbyt wiele do zaoferowania. Znalezienie butów o bogatej, pobudzającej dziecięcą wyobraźnię kolorystyce i skandynawskiej funkcjonalności graniczyło z cudem. To właśnie ta luka w branży skłoniła Thomasa do założenia marki Vincent wraz ze wspólnikiem Patrickiem Östermanem. Vincent łączy w sobie wszystko co w skandynawskich firmach najlepsze – ciekawy design, funkcjonalność, wysoką jakość oraz wygodę.

Vincent – pokoloruj świat swojego dziecka

Deszczowa pogoda nie musi oznaczać siedzenia w domu i powolnego zasypiania przed telewizorem. Ubierz swoje dziecko w przeciwdeszczową kurtkę i dobre kalosze. Może tak Lion Brown/Yellow z podobizną sympatycznego lwa? Twoja pociecha poczuje się jak na prawdziwej sawannie, nawet pomimo niezbyt sprzyjającej aury. Wszyscy miłośnicy skakania po kałużach mają jeszcze do wyboru kalosze z podobizną czarno-białej pandy, żyrafy, uroczego krokodyla, zebry i wielu innych miłych zwierzaków. Podczas letnich upałów doskonale sprawdzą się sandały Elton Red, które uchronią stopy Twojego dziecka przed przegrzaniem i obtarciami. Z kolei dla maluchów eksplorujących plac zabaw wiosną, warto kupić buty Britta Aqua o pięknym, kwiecistym designie.

Vincent online w Footway

Ech, kupowanie butów dla dziecka to prawdziwa przyjemność. Zwłaszcza jeśli mamy taki wybór, jak w Footway. Pamiętaj tylko regularnym myciu butów Twojego dziecka – nie oczekuj od niego, że nie będzie wskakiwało do kałuż lub tarzało się w śniegu. Wybierając obuwie, pozwól swojej latorośli podjąć samodzielną decyzję – dzięki temu na pewno bardziej będzie dbało o swoje wymarzone buty. Weź też pod uwagę, że stópki naszych pociech rosną naprawdę szybko. Jeśli jest coś jeszcze, co budzi Twoje wątpliwości, skontaktuj się z nami – zawsze chętnie pomagamy naszym klientom.

Posts about Vincent
A
Anna krasnicka -
A
Anna krasnicka -
Show more posts
OSTATNIE PARY
Kim Navy
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Felix
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Anna
OSTATNIE PARY
OSTATNIE PARY
Strona 1 z 1

liczba wyników 59
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK