Wolverine, Buty

11 liczba wyników

Buty Wolverine – zniosą bardzo wiele

Klimat w naszym kraju potrafi czasami zamienić codzienność w prawdziwy obóz przetrwania. Listopadowy chłód i pozbawione liści drzewa, grudniowy mróz zasypujący śniegiem trudno przejezdne drogi, marcowa słota wystawiająca na próbę nasze buty – bez odpowiedniego obuwia prawie połowa roku będzie wydawała nam się nieznośna i przygnębiająca. Na szczęście jest marka, której buty uchronią nas przed tego typu problemami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Wolverine.

Buty Wolverine – ponad sto lat doświadczenia

Założyciel marki Wolverine, G.A. Krause był człowiekiem, który wierzył w swoje marzenia. Przez wiele lat roztaczał wizje stworzenia własnego biznesu obuwniczego. Jego plany ziściły się w 1883 roku, gdy założył markę Wolverine. Dwadzieścia lat później fabryka Wolverine w Michigan produkowała 300 par butów dziennie. Firma posiadała dość nietypową jak na tamte czasy strukturę i model zarządzania – G.A. Krause jako pierwszy sprzedawał udziały w Wolverine swoim pracownikom.

Tysiącmilowe buty Wolverine

„Tysiącmilowe buty” – takim mianem marka Wolverine określa swoje obuwie. To wyjątkowo wytrzymałe buty, które zniosą nawet najdłuższe dystanse bez szwanku. Przyczynia się do tego najwyższej jakości skóra, z której wykonywane jest obuwie marki o ponad stuletniej historii. Doskonałą przyczepność zapewnia gumowa podeszwa, która nie boi się żadnego podłoża.

Buty Wolverine – zimowy styl dla każdego

Rory 6’’ z pewnością zainteresuje zwolenników uniwersalnych, żółtych kozaków. Te odporne buty, które przeszły już do klasyki, stworzą doskonałe tło dla jasnych dżinsów i grubej koszuli w kratę lub ulubionego swetra.Ciekawą opcją dla osób preferujących nieco bardziej formalny styl będą takie modele jak: Garrick Brown lub Motague Tan. To buty, które z powodzeniem założysz zarówno do ciemnych dżinsów i koszuli, jak i eleganckiego garnituru.

Buty Wolverine – pielęgnacja

Jak odpowiednio zadbać o skórzane obuwie? Wbrew pozorom nie jest to zbyt skomplikowane. Przed pierwszym użyciem należy zaimpregnować buty. Później powinniśmy regularnie powtarzać impregnację. Zanim jednak do niej przystąpimy, buty należy umyć. W tym celu powinniśmy użyć szmatki nawilżonej wodą z domieszką mydła. Warto zainwestować również w pastę do butów oraz tłuszcz do skór.

Buty Wolverine online w Footway

W sklepie Footway każdy bez problemu zaopatrzy się w zimowe obuwie. Nasza oferta jest na tyle bogata i różnorodna, że nawet najbardziej wybredni znajdą coś dla siebie. Ze względu na to, że nasz system składania zamówień jest dziecinnie prosty, a wysyłki realizowane są w mgnieniu oka, na pewno nie narazimy Twojej cierpliwości na szwank.

Posts about Wolverine
Piotr Bączkowski, Przewodnik -
Show more posts
Półka z okazjami
Strona 1 z 1

liczba wyników 11
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK