Ilse Jacobsen
Ilse Jacobsen
Cheerful01 Black
97
w tym VAT

Opis produktu

Dział:

Kategorie:

Kolor:

czarny

Dopasowanie:

Normalne

Materiał zewnętrzny:

Syntetyczny

Podeszwa:

Gumowy

Marka:

Numer artykułu:

50097-01

Ilse Jacobsen Cheerful 01 Black


Ilse Jacobsen to znana marka obuwnicza, oferująca swoim klientom niepowtarzalną i unikatową kolekcję obuwia i odzieży. To marka stworzona specjalnie dla zwykłych ludzi – niezależnie od płci, wieku czy statusu społecznego. Jej odzież w stylu casual ściśle nawiązuje do niezwykle modnego w dzisiejszych czasach, skandynawskiego stylu życia. Dzięki zamiłowaniu do jakości, Ilse Jacobsen ma swoich wiernych fanów na całym świecie.

Historia marki


Projektanci z Ilse Jacobsen od samego początku istnienia firmy, wytrwale i z niezwykłym zaangażowaniem dążyli do celu, jakim był produkt, który będzie wyznacznikiem trendów w modzie, a zarazem będzie spełniał potrzeby współczesnego konsumenta. Chyba nigdy nie marzyli, że osiągną tak wielki sukces w świecie mody. To dzięki jedynemu w swoim rodzaju i niepowtarzalnemu stylowi, dziś ich obuwie jest z chęcią noszone na całym świecie.

Materiał


Ten elegancki klapek został wykonany z najwyższej jakości materiałów syntetycznych przy użyciu najnowocześniejszej technologii. Klapki są niezwykle komfortowe i wygodne, a dodatkowo eleganckie i estetyczne. Mają interesujący i rzadko spotykany design, który sprawia, że można je założyć praktycznie na każdą okazję.

Pielęgnacja


Klapki myjemy miękką szczoteczką lub wilgotną szmatką z niewielkim dodatkiem delikatnego środka myjącego. Do wysuszenia pozostawiamy je w przewiewnym miejscu. Nie suszymy ich na grzejniku lub suszarką do włosów.
Pokaż więcej

Pomóż innym podziel się swoją opinią

Nie ma jeszcze żadnych postów z twojego kraju. Bądź pierwszy!

Posty w innych językach

T
Turkan
Tłumaczyć

liczba wyników 30618
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK