Crocs
Crocs
Classic Pepper
156
w tym VAT

Dane klienta

Crocs są oceniane jako standardowe przez 15744 klientów

Mały

Normalni

Duży

Opis produktu

Dział:

Kategoria:

Kolor:

Czerwony

Materiał zewnętrzny:

Syntetyczny

Podeszwa:

Syntetyczny

Marka:

Numer artykułu:

07725-02

Crocs Classic Pepper


Nosząc te współczesne, a zarazem klasyczne buty odniesiesz wrażenie, że stąpasz po chmurach! Buty Crocs to doskonali towarzysze beztroskich przechadzek po ogrodzie, wizyt na plaży, wakacji na campingu i innych przyjemności na świeżym powietrzu. To obuwie jest równie nierozłącznym elementem polskiego lata, podobnie jak truskawki i komary.

Materiał oraz dane techniczne


Buty Crocs są wykonane ze specjalnego, lekkiego materiału Croslite o naturalnych właściwościach bakteriobójczych, dzięki czemu do jego mycia wystarczy mydło i woda. Górna część butów posiada otwory, które wspomagają wentylację. Nad piętą znajduje się specjalny rzemyk.

Jak nosić Crocsy?


Prezentowane buty doskonale sprawdzą się w ciepłe dni i w różnych codziennych sytuacjach. Ten uwodzicielsko czerwony model świetnie dopasuje się do jasnych, letnich stylizacji.

Łatwa pielęgnacja!


Dzięki specjalnemu materiałowi czyszczenie tych butów jest dziecinnie proste – ewentualne plamy wystarczy po prostu przetrzeć. Materiał jest wodoodporny, więc chodzenie butach na deszczu nie stanowi najmniejszego problemu.
Pokaż więcej

Pomóż innym podziel się swoją opinią

Nie ma jeszcze żadnych postów z twojego kraju. Bądź pierwszy!

Posty w innych językach

U
ULLA ANDERSEN
Tłumaczyć
J
Jeps
Tłumaczyć

liczba wyników 28384
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK