Crocs
Crocs
Crocband Navy
196
w tym VAT

Dane klienta

Crocs są oceniane jako standardowe przez 15744 klientów

Mały

Normalni

Duży

Opis produktu

Dział:

Kategoria:

Kolor:

Niebieski

Materiał zewnętrzny:

Syntetyczny

Podeszwa:

Syntetyczny

Marka:

Numer artykułu:

00624-03

Crocs


Kiedy spojrzysz na Crocsy, możesz odnieść wrażenie, że zostały specjalnie zaprojektowane jako buty do chodzenia po łódce. Ba, po raz pierwszy zaprezentowano je publicznie na targach Fort Lauderdale Boat Show na Florydzie. Ale klienci szybko zrozumieli, że nie potrzebujesz łodzi, aby doświadczyć korzyści płynących z noszenia Crocsów. I wtedy wszystko się zaczęło.

Crocband


Czy krokodyle mogą być miłe? Te w wersji Crocband na pewno. Jak wszystkie Crocsy są niezwykle lekkie, komfortowe i trwałe. To jednak ten model jest najczęściej wybieranym spośród wszystkich modeli dostępnych na rynku. Zresztą nie widzę w tym nic dziwnego. To idealny wybór na wakacje, do domu, na spacery z psem lub kotem. Niektórzy, szczególnie w upalne dni chodzą w nich także do pracy.

Navy


Niebieskie Crocsy to idealny wybór. Świetnie się prezentują niezależnie od pory dnia i od tego, co mamy w tej chwili na sobie. Znakomite nie tylko na rejs łódką, ale także na plażę i popołudniowe spacery.

Pielęgnacja


Crocband to buty lekkie, wodoodporne i łatwe do pielęgnacji. Do ich mycia używamy ciepłej wody z dodatkiem mydła. W odróżnieniu od prawdziwych krokodylów, nie mają ostrych krawędzi i wystających elementów, które mogłyby kogoś zranić. Wręcz przeciwnie. Są niezwykle miękkie i przyjemne w użytkowaniu.


Pokaż więcej

Pomóż innym podziel się swoją opinią

E
Ewa Barzycka
A
Alicia, Footway

Niestety nie mamy taką możliwość. :grinning::athletic_shoe:

0
Z
Zbyszek
A
Alicia, Footway

napisz do nas na moiprzujaciele@footway.pl albo zadzwon do nas 00800 4612 342. :slight_smile:

0
A
Anita

liczba wyników 28384
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK