Kavat
Kavat
Grytgöl WP Light Yellow
156
w tym VAT

Dane klienta

Kavat są oceniane jako standardowe przez 33168 klientów

Mały

Normalni

Duży

Opis produktu

Dział:

Zastosowania:

Wodoodporne

Kategoria:

Kolor:

Żółty

Materiał zewnętrzny:

Guma

Podeszwa:

Gumowy

Wysokość obcasa:

2 cm

Wysokość cholewki:

18,5 cm

Szerokość buta:

30 cm

Marka:

Numer artykułu:

57983-04

Kavat Grytgol WP Yellow


W opinii wielu klientów obuwie dziecięce Kavat jest niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne. Temperament Twojego dziecka i często niezbyt delikatne obchodzenie się z nimi nie robi na nich większego wrażenia. To właśnie dlatego wiele pokoleń szwedzkich dzieci stawiały swoje pierwsze kroki właśnie w butach Kavat. Można z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że każdy szwedzki rodzic doskonale wie, czym jest obuwie Kavat.

Historia marki


Kavat - szwedzka firma obuwnicza, której początki sięgają 1945 roku. Zaczynała ekspansję na szwedzkim rynku oferując klientom niezwykle wytrzymałe i trwałe buty dla dzieci. W między czasie oferta została poszerzona także o obuwie dla dorosłych, również niezwykle trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne. Po ponad 70 latach istnienia na rynku, Kavat stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek obuwniczych na szwedzkim rynku.

Materiał


Ten model oferowany jest w kolorze żółtym, co poprawi bezpieczeństwo i zwiększy widoczność Twojego dziecka nawet po zapadnięciu zmroku. Zostały wykonane z innowacyjnej i wodoodpornej gumy, która dodatkowo – w trosce o środowisko naturalne - znakomicie nadaje się recyklingu. Dobrą przyczepność do podłoża i pewny krok zapewnia gumowa podeszwa ze specjalnie naciętym bieżnikiem.

Pielęgnacja


Buty Kavat są wykonane z najwyższej jakości gumy. Ich właściwa pielęgnacja jest niezwykle ważna, aby jak najdłużej zachowały swój niepowtarzalny wygląd. Kalosze należy myć ciepłą wodą z dodatkiem delikatnego środka myjącego.
Pokaż więcej

Pomóż innym podziel się swoją opinią

Nie ma jeszcze żadnych postów z twojego kraju. Bądź pierwszy!

Posty w innych językach

K
Kristin Engel
Tłumaczyć
N
Netyke
Tłumaczyć
F
Fanny Fors
Tłumaczyć
A
Alicia, Footway

Hej Fanny! :smiley:

Antigen EU 22 = 146 mm eller EU 23 = 152 mm

Tłumaczyć
0
Show more posts

liczba wyników 28240
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK