Przeszło 1 000 000 klientów
Oferujemy ponad 600 marek
adidas Originals
adidas Originals
Handball Spezial Blue/Running White
327
  • Wszystkie buty na stanie!
  • Darmowy zwrot!
  • 30 dni na dokonanie zwrotu!

adidas Originals Handball Spezial Blue/Running White

Opis produktu

Detale:

Sznurowadła

Marka:

Oddział:

Kategoria:

Kolor:

Turkusowy

Dopasowanie:

Standardowe

Materiał zewnętrzny:

Zamsz

Podeszwa:

Guma

Numer artykułu:

24816-00
Spezial Handball jest stylem Adidasa, który ma w sobie coś więcej niż styl retro i korzenie w wielkich modelach płóciennych lat 70. XX wieku. Odznacza się niebieskim kolorem, a zewnętrzna, zamszowa strona oznacza, że ten but sprawdza się tak samo dobrze na sali gimnastycznej, jak i na ulicy.

W dzisiejszych czasach nie trzeba daleko szukać, aby znaleźć buty sportowe o świetnym wyglądzie, ale nie było tak jeszcze w latach siedemdziesiątych, kiedy to zaczęły one przejmować światową modę. Było to spowodowane przede wszystkim chłodnym, prostym stylem stworzonym przez Adidasa. Ta niemiecka marka podbiła świat koszykówki, tenisa, a nawet piłki ręcznej.

Niebywale wszechstronnyAdidas Original Handball Spezial pochodzi ze świata piłki ręcznej, a po raz pierwszy został wydany pod koniec lat 70. XX wieku. Nie potrzeba było długo czekać na to, aby but zyskał popularność wśród wielkich nazwisk w sporcie, zanim wyruszył na ulicę i przenikł do świata mody. Zewnętrzna, solidnie wykonana, stylowa gumowa podeszwa orz zamsz sprawiają, że Spezial jest idealnym butem nie tylko na boisku, ale również poza nim.

Styl RetroAdidas stworzył prawdziwego buta w stylu retro, łączącego zamsz z idealnym wyglądem. Trzy paski w białym kolorze, które stały się symbolem marki są doskonałym przeciwieństwem niebieskiego zamszu, który można łatwo czyścić przy użyciu szczotki do zamszu lub specjalnego kamienia do czyszczenia butów. Ale należy pamiętać, że najważniejszą rzeczą w pielęgnacji butów zamszowych jest impregnacja. Dzięki niej Twoje buty będą utrzymane w doskonałym stanie o wiele dłużej, zwłaszcza jeśli mieszkasz w chłodniejszym klimacie, w którym często pada deszcz.

Pokaż więcej.

Dyskusja

Podaj swoje imię/ksywę, żebyśmy wiedzieli, kim jesteś =)

* = Pole obowiązkowe

×
×
Świetnie ! Zapisane !
Nowy produkt dołączył do kolekcji ulubionych :)
Przeszło 1 000 000 klientów
Oferujemy ponad 600 marek

liczba wyników 28538
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies.×