Mohedatoffeln
Mohedatoffeln
Lina
137
w tym VAT

Dane klienta

Mohedatoffeln są oceniane jako standardowe przez 2505 klientów

Mały

Normalni

Duży

Opis produktu

Dział:

Kategoria:

Kolor:

Czerwony

Materiał zewnętrzny:

Skóra

Podeszwa:

Gumowy

Wysokość obcasa:

6 cm

Marka:

Numer artykułu:

33521-00

Mohedatoffeln LinaWielu z nas zapewne zna te buty z domków letniskowych i mieszkań w całej Szwecji, w końcu są to tradycyjne chodaki. Ten model jest jednak bardziej nowoczesny. Jego obcas i podeszwa zostały wykonane z naturalnego i surowego drewna, a obłożynę zrobiono z prawdziwej skóry.

Naturalne materiałyChodaki były noszone od wielu, wielu lat i przez cały ten czas były coraz lepsze i ładniejsze. Ten model posiada podeszwę wyłożoną od spodu gumą. Skóra z początku może wydawać się twarda, lecz w miarę używania staje się bardziej miękka. Została poddana obróbce zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obcas mierzy 6 cm.

Stylowe buty w pięknych kolorachTe chodaki pasują do wielu różnych stylizacji. Model Lina występuje w dwóch kolorach: czerwonym i białym. Wybierz ten, który bardziej do Ciebie pasuje. Jako że skóra jest naturalna, dopasowuje się do Twoich stóp w miarę chodzenia. Z czasem powstają na niej również piękne, naturalne marszczenia.

Porady dotyczące pielęgnacji skórzanego obuwiaPomimo tego, że nie są to typowe skórzane buty, należy dbać o nie dokładnie tak samo. W końcu znaczna ich część wykonana jest właśnie ze skóry. Używaj pasty do butów, aby nawilżyć skórę. Możesz też przetrzeć buty szczotką i wypolerować je, aby nadać im pięknego blasku.
Pokaż więcej

Pomóż innym podziel się swoją opinią

Nie ma jeszcze żadnych postów z twojego kraju. Bądź pierwszy!

Posty w innych językach

Erica Hedkrok
Tłumaczyć
G
GARBANCITO
Tłumaczyć
G
GARBANCITO

Quise decir el tamaño…

Tłumaczyć
1
G
GARBANCITO
Tłumaczyć
Wyświetl wcześniejsze komentarze
I
Irene

LES ESCRIBÍ PARA SABER QUE NÚMERO PEDIR Y AÚN NO ME HAN CONTESTADO

Tłumaczyć
1
Show more posts

liczba wyników 28240
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK