Tretorn
Tretorn
Strong S Green
227
w tym VAT

Opis produktu

Marka:

Oddział:

Przeznaczenie:

Kozaki gumowe, Wodoodporne

Kategoria:

Kolor:

Zielone

Dopasowanie:

Standardowe

Materiał zewnętrzny:

Guma

Podeszwa:

Gumowa

Detale:

Sznurowadła

Numer artykułu:

47893-00
Tretorn Strong S Green to para niezawodnych, wytrzymałych, klasycznych butów. Tretorn spędził wiele lat, ucząc się wszystkiego, co sprawia, że ​​ten klasyczny zielony styl w naturalnym kauczuku jest idealnym wyborem na deszczowy dzień.

Przebywaj na świeżym powietrzu z TretornDawno, dawno temu, kalosze pełniły rolę czysto funkcjonalna i gdyby deszcz nie padał, zostawiono by je w tylnej części szafy. To się zmieniło, bo Tretorn i garstka innych wiodących producentów wymyślili klasyczny model kalosza pasującego do mody. Strong S to klasyczny produkt Tretorn, który działa tak samo dobrze w wilgotnych i ciernistych lasach, jak na tętniących życiem ulicach miasta.

Naturalny kauczuk i klasyczny projektTen ponadczasowy kalosz z Tretorn wykonany jest z kauczuku naturalnego, który pochodzi z naturalnego lateksu otrzymywanego z niektórych drzew. Jest to wysoki but o wysokości 37 centymetrów, z wygodną podeszwą, która utrzyma stopy podczas długich spacerów w lesie lub mieście. Posiada regulowany wałek, podpórkę łuku stopy i podszewkę wykonaną z siateczki.


Czyszczenie i pielęgnacja TretornsKauczuk jest trwałym materiałem, który można łatwo czyścić letnią wodą i mydłem. Bułka z masłem! Nie ma potrzeby stosowania detergentów lub rozpuszczalników, a także nie trzeba trzeć butów. Nie zostawiaj też kaloszy Tretorn na słońcu lub grzejniku do wyschnięcia - może to powodować pęknięcia gumy. Do pielęgnacji Tretorns można używać oleju lub gliceryny.
Pokaż więcej.

Pomóż innym podziel się swoją opinią

Nie ma jeszcze żadnych postów z twojego kraju. Bądź pierwszy!

Posty w innych językach

B
Björn Lingerhed
Tłumaczyć
F
Fredrik Broberg
Tłumaczyć
E
Eva Hylander
Tłumaczyć
Show more posts

liczba wyników 30926
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK