Ogólne warunki


Jesteśmy firmą Footway Group AB, zarejestrowaną w Szwedzkim Urzędzie Rejestracji Spółek pod numerem identyfikacyjnym 556818-4047, Box 1292, 164 29 Kista, Szwecja. Nasza siedziba znajduje się w Victoria Tower pod Sztokholmem. Kiedy kupujesz u nas lub korzystasz z naszych usług, aplikacji i stron internetowych, obowiązują przepisy szwedzkie i poniższe warunki. Warunki są ważne zarówno dla Ciebie, jak i dla nas, ponieważ opisują to, czego oczekujemy od siebie nawzajem. Zawierają także przydatne informacje. Aktualizujemy niniejsze Warunki użytkowania, i od czasu do czasu je zmieniamy, dlatego pamiętaj o zajrzeniu tutaj przed zakupem, ponieważ obowiązująca jest najnowsza wersja. Jeśli potrzebujesz pomocy, oczywiście zawsze możesz się z nami skontaktować.


Zamówienie

Aby dokonać zakupu u nas, musisz mieć co najmniej 16 lat i być upoważniony do korzystania z jednej z metod płatności, które akceptujemy. Zakup musi być dokonany na twoje nazwisko. Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą otrzymanie zamówienia. Następnie przeprowadzamy rutynową autoryzację wstępną, aby sprawdzić, czy płatność została zatwierdzona. Następnie powstaje umowa na podstawie tych warunków. Masz możliwość anulowanie zamówienia przez krótki okres po złożeniu zamówienia. Jeśli już spakowaliśmy Twoje zamówienie, nie jest to możliwe. W takim przypadku, musisz zwrócić zamówienie i złożyć kolejne. Wszystkie zamówienia są przetwarzane do wyczerpania zapasów. Ale nie martw się; Jeśli wystąpi problem z zamówieniem, skontaktujemy się z Tobą. W rzadkich przypadkach możemy odmówić lub anulować zamówienie lub zamknąć lub zablokować konto (nawet jeśli wcześniej potwierdziliśmy Twoje zamówienie) - np. jeśli podejrzewamy, że Twoje konto lub zamówienie jest podejrzane. Jeśli tak się stanie i uważasz, że popełniliśmy błąd, nie denerwuj się. Skontaktuj się z nami pod adresem moiprzyjaciele@footway.pl lub 800 08 80 96. Chętnie omówimy z Tobą tę sprawę.


Płatność

Nasze opcje płatności mogą się różnić w zależności od kraju zakupu. W przypadku płatności kartą debetową lub kredytową cena zakupu zostanie zablokowana na karcie w momencie składania zamówienia („autoryzacja”). Rzeczywiste obciążenie karty nastąpi, gdy wyślemy do Ciebie buty.


W Danii, Finlandii, Norwegii, Szwecji możesz płacić za pomocą Klarna. Kiedy płacisz za pomocą faktury Klarna, robisz zakupy bezpiecznie, łatwo i nie musisz płacić, dopóki nie otrzymasz swoich towarów. Okres płatności wynosi 14 dni od momentu wysłania butów. Możesz dokonać częściowej wpłaty, jeśli utworzysz konto na Klarna. Przy zamawianiu z fakturą nie jest pobierana opłata za fakturę. Jeśli zapomnisz zapłacić, będzie ustawowa opłata za przypomnienie i odsetki za zwłokę zgodnie z warunkami każdej metody płatności. W momencie zakupu przeprowadzana jest kontrola kredytowa, co w niektórych przypadkach oznacza, że sporządzany jest raport kredytowy. Następnie otrzymasz kopię raportu kredytowego pocztą. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami, a Klarna przetwarza dane osobowe w celu przeprowadzenia analizy klienta, identyfikacji, kontroli kredytowej i działań marketingowych. PESEL jest używany jako numer klienta w celu identyfikacji konta klientów. Czytaj więcej na www.klarna.se.


We wszystkich krajach z wyjątkiem Danii, Finlandii, Norwegii i Szwecji można płacić z Adyen. Kiedy płacisz za pośrednictwem Adyen, robisz zakupy bezpiecznie, łatwo a pieniądze są pobierane, gdy wysyłamy towary. Informacje udostępniane bankom są przesyłane w postaci zaszyfrowanej, a numer karty jest chroniony przez certyfikowany system zgodnie ze standardami bezpieczeństwa wydawcy karty. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami, a Adyen przetwarza je w celu przeprowadzenia analizy klientów, identyfikacji, kontroli kredytowej i działań marketingowych. Czytaj więcej na www.adyen.com.


W Austria, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Holandia, Norwegia, Polska, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania, można płacić za pomocą Paypal. Kiedy płacisz przez PayPal, robisz zakupy bezpiecznie, łatwo i pieniądze są pobierane dopiero, gdy wysyłamy towary. Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami, a firma PayPal przetwarza je w celu przeprowadzenia analizy klientów, identyfikacji, kontroli kredytowej i marketingu. Czytaj więcej na www.paypal.com.


Ceny i opisy produktów

W głównej siedzibie Footway dzieje się dużo, i czasem zdarza się, że podamy niewłaściwą cenę lub nieprawidłowo opiszemy produkt. Jeśli odkryjemy błąd, który dotyczy któregokolwiek z zamówionych towarów, powiadomimy Cię tak szybko, jak to będzie możliwe, i damy Ci możliwość ponownego potwierdzenia zamówienia (w poprawnej cenie) lub anulowania go. W zależności od wybranej metody dostawy i adresu dostawy może zostać naliczona opłata za dostawę. Wszelkie opłaty będą widoczne po przejściu do kasy i doliczone do całkowitej kwoty. Ceny zawierają podatek VAT.


Dostawa

Tutaj w Footway ciężko pracujemy, aby dotrzymać terminów dostaw, ale czasami mogą wystąpić opóźnienia - np. z powodu opóźnień w firmie przewozowej, problemów logistycznych lub złej pogody. Dostawa jest realizowana przez przewoźnika, który jest podany po przejściu do kasy. Ta sama firma kurierska będzie również obsługiwać ewentualną przesyłką zwrotną. Ewentualne koszty wysyłki mogą się różnić, ale wyświetlą się przy potwierdzaniu zamówienia. Będziemy Cię informować na bieżąco, o ile to możliwe, a przesyłkę będziesz mógł/mogła śledzić za pomocą numeru wysyłki. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia dostawy, sprawdź skrzynkę spam, ponieważ wiadomości e-mail mogą zostać tam przypadkowo umieszczone. Zawsze możesz skontaktować się z nami, jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy lub jeśli masz jakieś pytania. Aby móc zaoferować szybką dostawę, wszystkie produkty w sprzedaży są dostępne w magazynie.


Zwroty zamówień i zwrot pieniędzy

Chcesz zwrócić przedmiot, którego nie chcesz? Rozumiemy, że czasami zdarza się, że produkt Tobie nie odpowiada i chcesz odzyskać pieniądze. Nie martw się, dopóki buty są w nienaruszonym stanie, akceptujemy zwroty, zgodnie z poniższymi zasadami. Jeśli zwrócisz w ciągu 365 dni od ich otrzymania, zwrócimy pełną kwotę za obuwie, w takiej samej formie, w jakiej dokonałeś zapłaty. Staramy się zwrócić Ci pieniądze w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu. A później? Nie możemy zaakceptować zwrotu niechcianych towarów po upływie czasu podanego powyżej. Jeśli odeślesz do nas towar po upływie podanego wyżej terminu, możemy odesłać buty z powrotem do Ciebie i żądać pokrycia kosztów dostawy. Stan nienaruszony Oczywiście możesz przymierzyć buty, kupione w sklepie, ale nie noś ich. Jeśli zwracane obuwie będzie uszkodzone, nosić ślady użytkowania lub będzie w niewłaściwym stanie, nie otrzymasz zwrotu kosztów, a my będziemy musieli zwrócić je do Ciebie (i poprosić o pokrycie kosztów wysyłki). Wszystkie buty są sprawdzane po zwrocie.Wszystkie buty muszą być zwrócone w nienaruszonym stanie i w oryginalnym opakowaniu (jeśli to możliwe).


Rozsądne użytkowanie Jeśli zauważymy nietypowe zwroty, które nie wyglądają prawidłowo, np. Jeśli podejrzewamy, że ktoś faktycznie korzysta z zakupionych towarów, a następnie zwraca je lub zamawia i zwraca duże ilości towarów - znacznie więcej niż nawet najbardziej aktywni klienci Footway - możemy zamknąć konto i inne konta, które są z nim związane. Jeśli tak się stanie i uważasz, że popełniliśmy błąd, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli omówić z Tobą tą sytuację.


Prawo do odstąpienia od umowy Prawo daje ci 14 dni na odstąpienie od umowy. Nie musisz podawać powodu, ale jeśli żałujesz zakupu na podstawie prawa do odstąpienia, prosimy o kontakt. Zwrócimy pieniądze w ciągu 14 dni od otrzymania butów. Jeśli zwrócisz buty po upływie 14 dni, nie musisz nas powiadamiać. Otrzymasz pieniądze za buty, które zostały zwrócone w przeciągu 365 dni po zakupie. Pamiętaj, że buty powinny być w oryginalnym stanie i w oryginalnym opakowaniu (jeśli to możliwe). Jeśli chcesz, możesz skorzystać z formularza wypłaty w następujący sposób:


Formularz zwrotu
Jeśli chcesz umowę, wypełnij ten formularz i odeślij go do nas

Na: Footway Group AB
Mineralgatan 7, 254 64 Helsingborg, Szwecja
e-mail: moiprzyjaciele@footway.pl

Ja/My (*) niniejszym informuję, że ja/my (*) wycofuję się z mojej/naszej (*) umowy zakupu następujących towarów (*)/usług (*)
Data zamówienia (*) / Data otrzymania (*)
Nazwisko klienta (-ów):
Adres klienta (-ów):


Podpis / podpisy (dotyczy tylko formularza papierowego)
Data
(*) Przekreśl niewłaściwe.


Kody oferta

Czasami rozdajemy kody oferta, których można użyć, aby obniżyć cenę wybranych produktów. Kod wprowadzasz po przejściu do kasy przed potwierdzeniem zamówienia. Każdy kod ma swoje własne warunki, które zostaną opisane po jego otrzymaniu (np. Jakich produktów dotyczy, jeśli można go użyć jeden / kilka razy, kiedy można go użyć itp.) Kody oferta nie mogą być łączone z innymi ofertami. Jeśli otrzymasz unikalny kod rabatowy przeznaczony tylko dla Ciebie , zachowaj go w tajemnicy i nie pozwalaj nikomu na jego wykorzystanie. Jeśli zauważymy, że kod oferta został nieprawidłowo użyty (np. Sprzedany lub udostępniony innym), możemy go anulować i / lub zablokować Twoje konto, a nawet całkowicie usunąć Twoje konto bez powiadomienia.


Twoje dane osobowe

Nasza Polityka prywatności opisuje, w jaki sposób będziemy wykorzystywać informacje o Tobie. W Footway uwielbiamy kontaktować się z Tobą za pośrednictwem naszej strony internetowej i mediów społecznościowych. Nie możemy jednak kontrolować innych platform mediów społecznościowych ani konfigurować na nich twoich profili. Sprawdź i wybierz swoje ustawienia prywatności. Chcemy, żebyś czuł się bezpiecznie w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych na tych platformach. Czego nie możesz robić ... Wiemy, że jest to oczywiste, ale nie możesz nadużywać ani manipulować naszymi witrynami, aplikacjami lub innymi usługami („Witrynami”) (np. Przesyłać wirusów lub innego złośliwego materiału technicznego lub wykonywać ataków przeciążenia etc.) lub w inny sposób zakłócać naszej technologii lub funkcjonalności, kraść naszych danych i danych naszych klientów. Jeśli to zrobisz, może to być wykroczenie przeciwko prawu, ale może także uniemożliwić nam zapewnienie naszym lojalnym klientom najlepszych usług, dlatego będziemy traktować takie działania bardzo poważnie.  Footway zgłosi wszelkie takie naruszenia lub działania (i przekaże wszelkie informacje o zaangażowanych osobach) odpowiednim organom ścigania. Nie możesz również ...aużywać automatycznych systemów lub oprogramowania do pobierania danych z naszych stron internetowych, tak zwany scraping.


Jeśli nie jesteś zadowolony z naszej obsługi danych osobowych, możesz skontaktować się z lokalnym organem ochrony danych lub inspekcją danych pod adresem datainspektionen@datainspektionen.se lub Box 8114, 104 20 Sztokholm, Szwecja.


Własność intelektualna, oprogramowanie i treści

Footway jest właścicielem lub jest upoważniony do używania całej własności intelektualnej na swoich stronach internetowych. Wszystkie takie prawa są zastrzeżone. Masz prawo do przechowywania, drukowania i wyświetlania treści z naszych stron wyłącznie do użytku osobistego. Nie możesz używać żadnej części Witryny do celów komercyjnych, chyba że masz na to wyraźną zgodę. Linkowanie strony. Zapraszamy do linkowania Footway, o ile odbywa się to w sposób, który nie zaszkodzi naszej reputacji. Prosimy nie umieszczać linków do witryny w sposób sugerujący jakąkolwiek formę zatwierdzenia lub rekomendacji Footway, w momencie kiedy takiej nie ma.


Masz uwagi, reklamacje lub musisz z nami porozmawiać?

Czasami może się zdarzyć, że coś pójdzie nie tak, i chcesz się z nami skontaktować. Jeśli tak, skontaktuj się z nami pod adresem moiprzyjaciele@footway.pl..Nie wysyłamy żadnego pisemnego potwierdzenia otrzymania Twojej wiadomości, ale odpowiemy na Twoje uwagi tak szybko, jak to możliwe i nie później niż w ciągu 14 dni. Jeśli nie uda nam się zaoferować rozwiązania, z którego jesteś zadowolony, możesz skierować swoją skargę na platformę internetową UE w celu rozstrzygnięcia sporu: www.ec.europa.eu/consumers/odr


Informacje prawne

Mamy prawo do zmiany, usunięcia lub modyfikacji naszych produktów, usług i / lub dowolnej części strony internetowej w dowolnym momencie (w tym naszych warunków użytkowania). Nasze warunki obowiązują zgodnie z prawem szwedzkim. Gwarancje Wszystkie towary, które kupujesz od nas, są objęte gwarancją, że produkt jest zgodny z tym, czego konsument może w rozsądny sposób od niego oczekiwać.


Ogólne warunki dotyczące treści generowanych przez użytkowników

#YesFootway Czy wiesz, co jest dla nas najbardziej cenne na Świecie? Szczęśliwi klienci! Cieszymy się, gdy szczęśliwy klient nosi buty z Footway i pokazuje je w mediach społecznościowych. Więc chcemy to pokazać światu. Dlatego prosimy o zgodę na udostępnianie zdjęć Waszych zdjęć innym klientom. Kiedy to robimy, zdjęcia są często publikowane na naszej stronie internetowej - a czasami w innych kanałach, takich jak Facebook, Instagram lub nasz newsletter. Podając hashtag #yesFootway, zgadzasz się na następujące warunki:


Zapewniasz Footway Group AB (org. No. 556818-4047) niewyłączną, bezpłatną na całym świecie licencję na używanie obrazów, na które odpowiedziałeś hashtagiem #yesFootway, zwaną dalej „zdjęciem”, do działań marketingowych / lub reklamy, w tym w galerii zdjęć na stronie internetowej, w mediach społecznościowych, newsletterach, e-mailach i innych formach komunikacji z klientami oraz do innych celów marketingowych. Poświadczasz, że jesteś właścicielem wszystkich praw do swoich zdjęć i że masz zgodę każdej osoby pojawiającej się na zdjęciach, na przekazanie dalej praw. Poświadczasz, że Footway Group AB nie narusza praw osób trzecich ani nie narusza żadnego prawa podczas korzystania z twoich zdjęć. Jeśli masz mniej niż 18 lat, potwierdzasz, że masz zgodę rodziców. Ponadto, niniejszym zwalniasz Footway Group AB ze wszystkich zobowiązań do zapłaty za korzystanie ze swoich zdjęć. Jeśli później chcesz, aby Twoje zdjęcie zostało usunięte z naszych mediów społecznościowych lub strony internetowej, skontaktuj się z nami przez e-mail lub telefon, a my upewnimy się, że zdjęcia zostaną usunięte.


Treści utworzone na naszej platformie

Nasze prawaGdy dzielisz się z nami opiniami na naszej platformie, chcemy, aby inni klienci i dostawcy mieli dostęp do Twoich opinii. Dzieląc się opinią, udostępniasz Footway Group AB (org. No. 556818-4047), niewyłączną, bezpłatną na całym świecie licencję na używanie, rozpowszechnianie i kopiowanie treści utworzonych na naszej platformie, w naszej firmie i / lub marketingu w tym na stronach internetowych, mediach społecznościowych, newsletterach, e-mailach, w komunikacji i do innych celów marketingowych. Nadal jesteś właścicielem treści, które tworzysz i możesz udostępniać zawartość innym, gdziekolwiek chcesz. Dzieląc się treścią, dajesz nam pozwolenie na używanie twojego imienia i informacji o treściach, które tworzysz. Zgodnie z tymi warunkami, niniejszym zwalniasz Footway Group AB z jakiegokolwiek obowiązku zrekompensowania Ci używania Twojego imienia i treści, które tworzysz.


Jeśli korzystasz z treści objętych prawami własności intelektualnej, które posiadamy i udostępniamy na naszej platformie, zachowujemy wszelkie prawa do tych treści.


Twoje obowiązki Potwierdzasz, że jesteś właścicielem wszystkich praw do tworzonych treści. Nie wolno udostępniać niczego na naszej platformie, co jest nielegalne, dyskryminujące, wprowadzające w błąd lub fałszywe. Poświadczasz, że Footway Group AB, korzystając z twoich treści, nie poniża ani nie narusza praw osób trzecich ani nie narusza żadnego innego prawa. Jeśli masz mniej niż 18 lat, potwierdzasz, że masz zgodę rodziców.


Możemy usuwać treści, które naruszają nasze warunki i zablokować opcję dalszego tworzenie treści w przypadku naruszenia naszych warunków. Możemy również podjąć takie działania w przypadkach, w których musimy to zrobić zgodnie z przepisami prawnymi.


Dane kontaktowe

Kraj (strona internetowa)                             ;     E-mail                                                 Numer telefonu                                 Numer VAT
Austria (footway.at) ​meinefreunde@footway.at0800 802 87668 664/2513
Belgia (footway.be) ​mijnvrienden@footway.be(+44)800 098 8300SE 556718404701
Czechy (footway.cz) mojipratele@footway.cz(+44)800 098 8300SE 556718404701
Dania (footway.dk) ​os@footway.dk80 32 33 33DK 13028427
Estonia (footway.ee) minusobrad@footway.ee(+44)800 098 8300SE 556718404701
Finlandia (footway.fi) ​me@footway.fi0800 100 500FI 29661072
Francja (footway.fr) ​tesamis@footway.fr0805 081 835FR 81838464337
Niemcy (footway.de) ​meinefreunde@footway.de0800 7236 222DE 316430207
Irlandia (footway.ie) ​myfriends@footway.ie1 800 817 332SE 556718404701
Island (footway.is) ​vinirminir@footway.is(+44)800 098 8300SE 556718404701
Włochy (footway.it) ​mieiamici@footway.it800 59 70 36SE 556718404701
Łotwa (footway.lv) manidraugi@footway.lv(+44)800 098 8300SE 556718404701
Litwa (footway.lt) manodraugai@footway.lt(+44)800 098 8300SE 556718404701
Luxemburg (footway.lu) tesamis@footway.lu(+44)800 098 8300SE 556718404701
Holandia (footway.nl) ​mijnvrienden@footway.nl08003456010NL 0053465104
Norwegia (footway.no) ​oss@footway.no800 31 800921786050 MVA
Polska (footway.pl) ​moiprzyjaciele@footway.pl800 08 80 96PL 5263224254
Portugalia (footway.pt) meusamigos@footway.pt800 180 299SE 556718404701
Słowacja (footway.sk) mojipriatelia@footway.sk(+44)800 098 8300SE 556718404701
Słowenia (footway.si) mojiprijatelji@footway.si(+44)800 098 8300SE 556718404701
Hiszpania (footway.es) misamigos@footway.es900 861 370SE 556718404701
Szwecja (footway.se) ​oss@footway.se020-12 12 11SE 556718404701
Szwajcaria (footway.ch) ​meinefreunde@footway.ch0800 002 723CHE-211767259 MWS
Wielka Brytania (footway.co.uk) ​myfriends@footway.co.uk0800 098 8300GB 299688017

Odpowiedzialny za stronę internetową

Dyrektorem generalnym i odpowiedzialnym za stronę internetową jest Daniel Mühlbach.

Polityka prywatności


Ochrona Twojej prywatności

Footway Group AB, numer identyfikacyjny firmy 556818-4047, jest odpowiedzialny za dane osobowe i jest odpowiedzialny za ochronę danych osobowych. My w Footway w pełni poświęcamy się ochronie Twojej prywatności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące ochrony Twojej prywatności, wyślij e-mail do naszego agenta ochrony danych na adres oss@footway.se.


Oto, w jaki sposób używamy Twojego imienia i danych kontaktowych

Dostarczanie zamówienia do Ciebie. Wysyłanie wiadomości, np o wysyłce. Wysyłanie informacje dotyczące naszych nowych produktów i usług za pośrednictwem poczty e-mail, sms lub poczty. Aby zauważyć i zapobiegać oszustwom przeciwko Tobie lub Footway - i je wykrywać- nudne, ale bardzo ważne. Wyświetlanie reklam Footway podczas przeglądania internetu, abyś mógł zobaczyć nasze najnowsze produkty i oferty. Sprawdzanie co lubisz Ty i inni klienci, aby zaoferować Ci to, czego szukasz, i być w stanie wyprzedzić konkurencję. Oczywiście nie musisz podawać nam żadnych z tych danych osobowych, ale jeśli tego nie zrobisz, możesz nie być w stanie dokonać zakupu, i nie będziemy w stanie zapewnić Ci najlepszego możliwego doświadczenia klienta. Ale to twój wybór i szanujemy go.


Twoja historia kontaktów z nami

To, co nam powiedziałeś, na przykład przez telefon, e-mail lub w mediach społecznościowych, używamy do realizacji naszej umowy i ulepszenia naszej usługi. Informacje te są również wykorzystywane do wewnętrznych celów szkoleniowych, dzięki czemu możemy nadal ulepszać nasze usługi.


Historia zakupów i zapisane towary

To, co kupiłeś i co zapisałeś w koszyku, jest dla nas ważną informacją, aby móc sprzedawać, zapewniać wsparcie i obsługiwać zwroty. Aby stale ulepszać naszą ofertę, używamy danych z zakupów i zwrotów.


Informacje na temat korzystania z naszej strony

Informacje, które przekazujesz nam podczas przeglądania Footway, takie jak adres IP i typ urządzenia, wykorzystujemy w celu poprawy Twoich zakupów i zapobiegania oszustwom przeciwko Tobie lub nam - i nudne, ale bardzo ważne - oraz do wypełniania naszych zobowiązań prawnych wokół zarządzania informacjami o Tobie.


Informacje z połączonych kont

Jeśli połączysz swoje konto Google lub Facebook, wykorzystamy je, aby umożliwić Ci łatwe logowanie się do naszej witryny bez konieczności tworzenia konta.


Oto jak udostępniamy informacje o Tobie

Nigdy nie będziemy sprzedawać żadnych danych osobowych osobom trzecim - takich jak imię i nazwisko, adres, adres e-mail lub informacje o karcie kredytowej. Chcemy zdobyć i utrzymać Twoje zaufanie, i wierzymy, że jest to bardzo ważne. Udostępniamy jednak Twoje dane osobowe następującym firmą, jako istotną część możliwości zaoferowania Ci naszych usług: Firmy należące do Footway Group AB, nasi partnerzy np. W zakresie rozwiązań płatniczych, wysyłki i magazynowania. Dostawcy usług, którzy pomagają nam z np. rozwojem, wsparciem, Urzędami i firmy zajmujących się informacjami kredytowymi, które są potrzebne, abyśmy mogli dostarczyć to, co obiecujemy. Możemy dostarczać stronom trzecim zagregowane, ale zanonimizowane informacje i analizy naszych klientów, a zanim to zrobimy, upewniamy się, że nie można ich zidentyfikować za pomocą tych informacji. Wszelkie ujawnienia danych osobowych w związku z pełną lub częściową sprzedażą firmy będą odbywać się zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym momencie dla danych osobowych.


Wiadomości marketingowe

Aby informować Cię o naszych działaniach, Twoich zamówieniach i pomóc Ci znaleźć nowe produkty, możemy wysyłać do Ciebie wiadomości e-mail i sms. W dowolnym momencie możesz poprosić o zaprzestanie wysyłania wiadomości marketingowych. Należy pamiętać, że ponieważ Footway składa się ze złożonej sieci wielu różnych systemów, może upłynąć kilka dni, zanim wszystkie systemy zostaną zaktualizowane, więc możesz w dalszym ciągu otrzymywać od nas wiadomości podczas przetwarzania żądania. Wyłączenie wiadomości marketingowych nie oznacza, że przestaniem wysyłać Tobie komunikaty dotyczące na przykład Twoich zamówień.


Reklamy na Footway online

Poświęcamy się również reklamie online, aby informować Cię o tym, co robimy, i aby pomóc Ci zobaczyć i znaleźć nasze produkty. Podobnie jak wiele innych firm, wyświetlamy reklamy Footway podczas odwiedzania innych witryn i aplikacji. Robimy to za pomocą różnych cyfrowych sieci marketingowych i boksów reklamowych, a także korzystamy z różnych technik reklamowych oferowanych przez niektóre witryny i sieci społecznościowe. Reklamy, które widzisz, są oparte na informacjach o Tobie lub o poprzednim użyciu Footway (np. Historii wyszukiwania na Footway i treści, które przeczytałeś na Footway) lub na reklamach Footway, które kliknąłeś wcześniej.


Rejestrowanie informacji o Tobie

Zapisujemy informacje o Tobie tak długo, jak mamy Twoją zgodę, lub tak długo, jak jest to konieczne, abyśmy mogli dostarczać Ci produkty i usługi. Jeśli istnieją uzasadnione powody lub jeśli jesteśmy zobowiązani do przestrzegania wymogów prawnych, rozwiązywania konfliktów, zapobiegania oszustwom i nadużyciom lub przestrzegania naszych ogólnych warunków, możemy również zachować niektóre z danych osobowych, nawet po wycofaniu zgody.


Twoje prawa

Masz wiele praw dotyczących swoich danych osobowych. Na przykład prawo do informacji o tym, co przechowujemy i jak wykorzystywane są Twoje informacje, prawo do żądania korekty nieprawidłowych informacji, prawo do żądania usunięcia Twoich danych oraz prawo do zgłoszenia naruszenia w lokalnym organie ochrony danych (organ ochrony danych UE).


Zmiany w sposobie ochrony Twojej prywatności

Możemy od czasu do czasu zmienić tę stronę, aby odzwierciedlić sposób, w jaki traktujemy Twoje dane osobowe. Jeśli wprowadzimy znaczące zmiany, wyjaśnimy to na stronie internetowej Footway lub w innych usługach Footway lub za pośrednictwem innych ścieżek kontaktu, takich jak e-mail, abyś mógł zapoznać się ze zmianami przed dalszym korzystaniem z Footway.


Cookies

Używamy plików cookies na naszej stronie. Różne rodzaje cookies są używane z różnych powodów. Poniżej opisano różne rodzaje, których używamy i dlaczego. Funkcjonalne pliki cookie umożliwiają poruszanie się po witrynie i korzystanie z naszych funkcji, takich jak „Dodaj do koszyka” i „Zapisz do ulubionych”. W celu poprawy funkcjonalności witryny i zakupów, analitycy pozwalają nam mierzyć i analizować, w jaki sposób nasi klienci korzystają z witryny. Podczas surfowania lub robienia zakupów u nas pliki cookie klienta zapamiętają Twoje wybory (takie jak język lub lokalizacja), dzięki czemu możemy sprawić, aby Twoje użytkowanie witryny były jak najbardziej przejrzyste i osobiste. Pliki cookie reklam służą do wyświetlania trafnych reklam. Ograniczają także liczbę wyświetleń reklamy i pomagają nam mierzyć efektywność oraz ulepszać nasze reklamy. Pliki cookie stron trzecich są używane przez partnerów, którzy pomagają w uatrakcyjnieniu naszej oferty. Dlatego tymczasowe pliki cookie są zapisywane przez partnerów na Twoim urządzeniu. Jest to na przykład informacja o tym, które produkty oglądałeś. Celem jest umożliwienie jak najlepszego pokazania ofert pasujących do Twoich zainteresowań.


Korzystając z naszej strony internetowej, zgadzasz się, że powyższe typy plików cookie będą umieszczane na Twoim urządzeniu i że będziemy mieli do nich dostęp, gdy będziesz odwiedzać witrynę w przyszłości.


Jak mogę zapobiec zapisywaniu plików cookie? Większość przeglądarek można skonfigurować, aby całkowicie zablokować korzystanie z plików cookie. Pamiętaj, że może to mieć wpływ na wrażenia użytkownika i możesz nie być w stanie korzystać z niektórych funkcji na naszej witrynie.


Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na stronie http://ec.europa.eu/ipg/basics/legal/cookies/index_en.htm


Skontaktuj się z nami

Zawsze chętnie rozmawiamy z naszymi klientami. A jeśli coś Cię nie satysfakcjonuje, będziemy wdzięczni za skontaktowanie się z nami bezpośrednio. Mamy nadzieję, że pomożemy Ci, i dasz nam na szansę na poprawienie naszych usług. moiprzyjaciele@footway.pl.
liczba wyników 28451
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK