Vans

Dane klienta

Vans są oceniane jako standardowe przez 7849 klientów

Mały

Normalni

Duży

Opis produktu

Dział:

Kategoria:

Kolor:

czarny, Biały, Wzorzyste

Materiał zewnętrzny:

Tkanina

Podeszwa:

Gumowy

Marka:

Numer artykułu:

07439-02

Vans


Kolekcja VansClassics odzwierciedla prawie pół wieku historii marki. Modele tej linii kojarzą się z historią mody i stylem życia z Kaliforniina przełomie lat 60 i 70 ubiegłego wieku. Takie ikony mody ulicznej, jak chyba wszystkim znane modeleAuthentic, Sk8-Hi czy Slip-On są wciąż obecne na półkach sklepowych na całym świecie. Pojawiają się również nowe style, które nawiązując do historii marki, tworzą całkowicie nowe trendy i kierunki w modzie.

U Classic Slip-on


Klasyczne tenisówki od Vansa. Nie ma możliwości, abyś pomylił je z innymi, podobnymi tenisówkami. Niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju design kojarzący się z amerykańską modą z lat 60 i 70. Mimo upływu pół wieku od tego okresu, nic nie straciły na swojej atrakcyjności i walorach wizualnych.

Black/White Checker


Zapewniam, ze wzór tych tenisówek nie umknie niczyjej uwagi. Możesz być pewny, ze zostaną zauważone gdziekolwiek będziesz. W opinii wielu klientów, niezwykle komfortowe i przyjazne dla naszych stóp. Noc cóż, komfort i design nie muszą się wykluczać.

Zadbaj o swoje buty


Te tenisówki nie wymagają specjalnego traktowania ani ich pielęgnacja nie jest trudna lub skomplikowana. Nie potrzebujesz specjalistycznych środków myjących, aby utrzymać je w nienagannym stanie. Do mycia używaj wody zdodatkiem delikatnego środka myjącego. I uwaga. Nie suszymy ich na grzejniku lub w pobliżu kominka.
Pokaż więcej

Pomóż innym podziel się swoją opinią

K
Karolina
P
paulina.1809

ile cm ma twoja stopa?

0

Posty w innych językach

T
Theresa Parker
Tłumaczyć
E
Emilie Marmousez
Tłumaczyć
Show more posts

liczba wyników 28451
Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na używanie cookies. Czytaj więcejOK